Betoonelementide valmistaja

Pakume tööd professionaalsetele betoontoodete valmistajatele Soome betoonitehastesse. Tööülesanneteks on jooniste järgi erinevate betoontoodete valmistamine.

Otsime töötajaid, kes on valmistanud:
– SEINAELEMENDID
– PESUBETOON
– TT, TTS
– ÕÕNESPANEELID
– POSTID, TALAD
– RIIVID

TÖÖKOGEMUS BETOONITEHASES ON NÕUTAV!!!

Kirjeldus tööülesannetest ja tehtud betoontoodetest on eeliseks töökohale kandideerimisel!

Nõudmised kandidaadile

– Töökogemus betoontoodete valmistamisel (vormide tegemine, valamine, armeerimine, viimistlemine)
– Antud oskused tulevad kasuks: PUUTÖÖ, RAUATÖÖ
– Jooniste lugemisoskus
– Soome keele oskus suhtlustasandil
– Eesti kodakondsus või EU pass
– Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus
– Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus

Ettevõte pakub

– Stabiilset tööd
– Vahetustega tööd
– Palka kaks korda kuus
– Majutus ettevõtte poolt (Kahetoalised korterid, korteris max 2 inimest)
– Kulude kompensatsiooni (Laevapiletid, kütus, tööriided, ohutusvarustus)
– Kindlustus tööandja poolt
– Ettevõtte poolne tugi Soomes töötamiseks vajavate dokumentide kordaajamisel

Lisainfo

– PALUME KANDIDEERIMISEL KINDLASTI TÄPSUSTADA, MILLISEID BETOONTOOTEID OLETE VALMISTANUD NING MILLISED OLID TEIE